Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com nasiloynanir.co alahabibi.com

Para ve Ekonomi-Btt bittorrent ne oldu
ÜYE OLMADAN BİR SORU SOR.!
+1 Oy
661 gösterim

Btt bittorrent kapandı gitti gibi düşünenler olmuştur btt bittorrent kapanmadı gitmedi aksine güncelleme geldi btt yeni sürüm ağ kullanmaya başlayacak yeni sürüme geçtiği için kullanıcılarına 1e 1000 btt veriyor yani hesabınızda 1 tane btt varsa ona karşılık 1000 tane btt verecekler.

Yeni güncelleme ile Btt yeni adı Bttc oluyor yeni sürümle tron ağını kullanmaya başlayacaktır hep beraber görmüş olacaz.

Bu yeni sürüm btt paribu'da 21.01.2022 saat 11:00 da alım satıma sunulacak, binancetr de 22.01.2022 saat 11:00 da alım satıma açılacaktır.

Bu yeni btt 1 e 1000 verecek hesabında btt olanlar verilecek diye duyurmuşlar btt yeni sürümünü takip etmek isteyen alttan verdiğimiz adresten takip edebilirsiniz.

Btt yeni sürümde yeni adet sayısı ve yeni fiyatı ile piyasaya girecek ilerleyen zamanda neler olacak hep beraber tanık olacaz umarın bu olay insanların faydasına olur insanlar zarar etmezler.

Yeni BTTC (TRC20) kontrat adresi: TAFjULxiVgT4qWk6UZwjqwZXTSaGaqnVp4

Para ve Ekonomi kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi | 661 gösterim

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Sitemizin 1,3,8 harfleri nedir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

+1 Oy
Bu olay inşallah btt si olanlar için iyi olur 1e 1000 veriyor ama burda önemli olan kaç paradan piyasaya girecek eski fiyatıdanmı işlem görecek yoksa sıfırdan mı başlayacak sıfırdan işleme başlarsa bu ilk başlarda insanların zararına olabilir ama işlem arttıkça sayıları arttığı için fiyatlarıda artacaktır o zaman insanlara faydalı bişey olacaktır şunun şurasında 1,2 güne herşey belli olacak hayırlısı olsun artık
tarafından
0
Evet dediğiniz gibi bir iki güne herşey belli olacak görelim bakalım neler olacak.
0 Oy
Btt yeni adıyla BTTC olarak piyasaya girdi şu anda bol sıfırla piyasaya giren bttc 1e 1000 değişimini ayın 27 sine kadar yapacakmış.

Sistemi değişen bttc yeni adıyla işlem yapılmaya açıldı alım satım yapılabilir durumda kullanıcılarına değişim olayını 27 sine kadar yapacakmış.
tarafından
59 Soru
28 Cevap
7 Yorum
16 Kullanıcı