ÜYE OLMADAN BİR SORU SOR.!
0 Oy
394 gösterim
Merhaba arkadaşlar yeni ev aldık evde kombi olmadığı için kombi almamız gerektiğini söylediler yeni ev olduğu için kombi sıfır almak istiyorum 2 el kombi önerenler oldu ancak dediğim gibi sıfır ev olduğu için yeni kombi almamız lazım kombi marka ve model çok olduğu için ne alacağım bilemedim kararsız kaldım siz genelde ne marka kombi kullanıyorsunuz ve ne derece memnunsunuz bunun hakkında söylerseniz ona göre araştırıp bakacağım.

Kombi yoğuşmalı olması gerekiyormuş sorduğum kadarıyla yeni yapılarda artık yoğuşmalı kullanılması gerekiyormuş ancak yarım yağuşmalı ve tam yoğuşmalı kombiler var hangisinden almalıyım marka model yazarsanız çok minnettar kalırım size memnun kaldığınız kombi hakkında yazarsanız ona göre araştırmamı yapacağım.

Kombi alacağım ancak acele etmek istemiyorum zaten hemen eve taşınmayıda düşünmüyoruz kombisini takıp bitirelim ondan sonra evimizi taşıyacağız. Almışken iyi bir şey olsun ilerde bana sorun çıkarmayacak sürekli servisle uğraşmamak adına iyi düşünüp iyi karar vermek istiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Kombiler kategorisinde tarafından | 394 gösterim

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Sitemizin 1,3,8 harfleri nedir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 Oy
Merhaba bir doğalgazcı olarak uzun süredir bu işlerin içindeyim ve demirdöküm nitro mix tavsiye ederim sıkıntısız sorunsuz kullanırsınız başınız ağırmaz.

Demirdöküm daha önce yerli olup daha sonra vailant markasına satılmış bir markadır var olaran kalitesinin üstüne kalite katmış şekilde devam etmektedir demirdöküm nitro mix yoğuşmalı ve sessiz çalışan bir kombidir sıkıntısız sorunsuz uzun süre kullanırsınız.
tarafından
0 Oy

Buderus kombi oda iyidir. Tavsiye edilen markalardan biridir. Bende kullanıyorum

tarafından
0
Evet bu sektörde Buderus öncü bir markadır kombilerde arabalar gibidir parçaları onda göre fiyatı oluyor garantisi bittikten sonra herhangi bir arızada para verip yaptırıyorsunuz demirdöküm buderus markaya göre parçaları daha uygun oluyor kalite olarak buderus daha iyidir.
59 Soru
28 Cevap
7 Yorum
16 Kullanıcı