Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com nasiloynanir.co alahabibi.com

Kullanım Şartları - Nasıldır.Net
ÜYE OLMADAN BİR SORU SOR.!

Kullanım Şartları

Bir soru sor:

Kullanım Şartları

Nasıldır.Net sitemiz'de sunulan hizmetler Nasıldır.Net ve Kullanıcılar tarafından sağlanmaktadır Nasıldır.Net yayınlanan içeriklerin yasal sahibi Nasıldır.Net ve Kullanıcılar olup, İzinsiz kopyalamak içerikleri paylaşmak yasaktır.

Tüm Nasıldır.Net üyelerin kuralları okuyup kabul ettikleri varsayılır. Yeni üye olunması yada kurallardan haberdar olunmaması, kuralları ihlal etmek için geçerli bir neden değildir. Kural listesi dönem dönem güncellenir ve üyeler periyodik olarak kural listesini gözden geçirmelidirler.

Nasıldır.Net gönderilen içeriklerden öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Nasıldır.Net yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.

Yasadışı herhangi bir içeriği Nasıldır.Net'te yayımlamak kesinlikle yasaktır. Yasadışı yazılım warez, null, crack, serial vb. ve müzik mp3, video klip vb. paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma yada Nasıldır.Net'te muhafaza etme hakkı bize aittir.

KİŞEL HAKLAR

Üyeler, birbirlerine ve yetkililere karşı saygılı olmak zorundadırlar. Özel mesajlaşma sistemi dahil Nasıldır.Net'tin hiçbir bölümünde genel ahlak kuralları ihlal edilemez, başkaları rahatsız edilemez. Konu ve mesajlarla ilgilenirken kabalığa, incitici ifadelere ve kişisel saldırılara tölerans göstermiyoruz. Art niyetle insanları üzmek kesinlikle yasaktır.

Nasıldır.Net'te üye olan tüm kullanıcılar otomatik olarak yetkileri sınırlarındaki tüm bölümlere erişim kazanırlar (Özel olarak sınırlandırılmış yönetici, vip gibi kullanıcı bölümleri hariç!).

Nasıldır.Net'te imza ve avatarlarda kullanılan resimlerin boyutu Herhangi Bir Şekilde Tahrik Edici, Hakaret İçeren yada Benzeri Grafikler, Resimler Kullanmak Yasaktır !

Nasıldır.Net'te başkalarına ait kişisel bilgileri vermek yasaktır. (Adres, telefon numarası, hesap bilgileri gibi) Yeni bir konu açılmadan önce o konunun daha önceden açılıp açılmadığını anlamak amacıyla Nasıldır.Net'te “Arama” yapılmalıdır. Her konu, ilgili Nasıldır.Net kategorisine açılmalıdır.

Nasıldır.Net'te okunabilirliği ve Nasıldır.Net işlevselliğini zorlaştırabilecek, görüntü kirliliğine neden olabilecek her türlü yazı stilinin-renginin, grafiğin, mesaj biçimlendirmesinin kullanımı yasaktır. Lütfen tamamı büyük harflerden oluşan konu başlıkları kullanmayınız.

Nasıldır.Net'te her üyenin yalnızca bir hesabı olabilir. Üyelik, istenildiği anda iptal ettirilebilir. Üyelik iptali için Nasıldır.Net yöneticilerine özel mesaj yoluyla ulaşmanız gerekmektedir. (10 mesajdan daha fazla mesaja sahip üyelerin üyelik iptali talep etmesi durumunda, sitenin teknik özelliklerinden ve forumda çöp mesaj barındırmak istememizden dolayı kişinin e-posta adresi ve verdiği kişisel bilgiler silinir, hesabı pasif hale getirilir, mesajları sistemde tutulur).

Nasıldır.Net'te bir kullanıcı olarak girdiğiniz tüm bilgilerin bir veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. İzniniz olmadan bu bilgiler üçüncü şahıslara dağıtılmayacak, ancak yapılacak herhangi bir hack sonucunda bu bilgilerin dağıtılmasından Nasıldır.Net sorumlu tutulamaz.

İÇERİK HAKLARI

Nasıldır.Net'te Türkiye Cumhuriyeti ve İslamiyet karşıtı tüm materyallerin kullanımı yasaktır (Yazı, sembol, resim, ses dosyası, video, flash animasyon...).

Nasıldır.Net'te ayrımcılığa neden olabilecek, özellikle de siyasi ve dini içerikli tartışmalarda bulunmak yasaktır.

Nasıldır.Net'te tartışma çıkarılması kesinlikle yasaktır. Uyarılar dikkate alınmalıdır.

Nasıldır.Net'te Reklam Yaparcasına Nasıldır.Net'te Dikkat çekecek şekilde web sitelerinin linki yayınlamak yasaktır. Diğer şekillerde linklerini paylaşmanızda sakınca yoktur.

Nasıldır.Net'te böyle bir ortamda yapılmaması gereken herhangi bir şeyi yapmak; özellikle mesaj sayısı artırmak için art arda, gereksiz yere, boş içerikli mesajlar göndermek yasaktır. Bir uyarı almaksızın cezalandırıla bilirsiniz.

Nasıldır.Net'te bazı kategoriler ve alt kategorilerin kendilerine özgü kuralları yada dikkat edilmesi gereken noktaları vardır. O kategoriler'de mesaj gönderilmeden önce bu kurallar okunmalıdır.

Nasıldır.Net'te paylaşılan içeriklerde kaynak belirtilmeniz zorunludur. Ancak içerik sadece kaynağın reklamlanması için kullanılır ise içerik silinecekitir.

Nasıldır.Net'te her ne kadar Nasıldır.Net yöneticileri veya moderatörleri tüm mesajları kontrol ederek uygunsuz mesajları ayıklayıp silmek için çalışsalarda yinede tüm mesajları incelemek bizim için imkansız olabilir.

Nasıldır.Net ile ilgili tereddüte düştüğünüz, sormak istediğiniz yada şikayetçi olduğunuz bir konu olduğunda, Nasıldır.Net'te yazmak yerine Bize Ulaşın formunu kullanınız.

Nasıldır.Net'te Kurallara uymayan üyelerin mesajları, konuları uyarı yapılarak yada yapılmadan silinir/taşınır/düzenlenebilir. Uyarılara rağmen kuralları ihlal eden üyelerin hesapları iptal edilir ve siteden uzaklaştırılırlar.

Kurallar ara sıra güncellenmektedir

Son güncelleme: 05.02.2021

Hoş geldiniz, Nasıldır sizlere almadan ürünlerin nasıl olduğu hakkında diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
59 Soru
28 Cevap
7 Yorum
16 Kullanıcı