Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com nasiloynanir.co alahabibi.com

Para ve Ekonomi-Bitcoin neden düşüyor
ÜYE OLMADAN BİR SORU SOR.!
+1 Oy
215 gösterim
Arkadaşlar merhaba ufak bir birkimim vardı ve bitcoin yatırımı yaptım ancak sürekli düşüşler yaşandı ve zarar ettim geçen gün bir artış daha oldu sevindim derken şimdi gene baktım düşüşler olmuş bu bitcoin neden böyle düşüşler oluyor.

Zararımı kapatmak için neler yapmalıyım bu yükselişlerde düşüşlerde al sat yapmalımıyım acaba bu şekilde yapsam zararımı kapatırmıyım yoksa yükselmesini beklemelimiyim bu bitcoien hakkında bilgisi olanlar varmı acaba gerçekten beklemekten sıkıldım ve paramı geri kazanmak istiyorum bunun için ne yapmalıyım acaba.

Bu düşüşler yükselişler devam edecekmi yoksa bir yerden sonra yükselirmi acaba bu konularda pek bilgim yok bir arkadaş tavsiyesiyle bitcoin aldım aldığım ilk zamanlar yükselimişti sevinmiştim ancak bu sevincim uzun sürmedi ardından düşüşler olmaya başladı sürekli bu şekilde yükselip düşüyor dediğim gibi bu yükseliş ve düşüşlerde al sat yapabilirmiyim sorun yaşarmıyım acaba.

Bir taraftanda korkum var ondan satmak istemedim pek sattıktan sonra ya yükselirse diye aklıma geliyor ve korkuyorum dediğim gibi zararım var onu yerine gelmesi için en uygunu ne yapmam acaba al sat yapayımmı yoksa yükselmesini bekliyeyimmi.
Para ve Ekonomi kategorisinde tarafından | 215 gösterim

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Sitemizin 1,3,8 harfleri nedir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
59 Soru
28 Cevap
7 Yorum
16 Kullanıcı