Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com nasiloynanir.co alahabibi.com

Aksiyon Kamerası-Gopro 10 black nasıldır
ÜYE OLMADAN BİR SORU SOR.!
0 Oy
187 gösterim

Bildiğiniz gibi bu aksiyon kamerasına isim veren gopro dur gopro aksiyon kamera sektöründe öncü bir firmadır aksiyon kamerası denince akla ilk gopro geliyor.

Go pro 9 black ülkenize geleli çok fazla olmadı go pro 9 black ön ekran selfie ekranı koyunca baya ismini iyi duyurdu go pro 9 black ülkemizde halen satışı devam etmektedir.

Zaman geçmeden gopro 10 black duyuruldu ve şu anda yurt dışında piyasaya sürüldü yabancı kaynaklar şu anda gopro 10 black ürününü incelemeye başladılar ve test edip gopro 9 black ile karşılaştırmaya başladılar.


Gopro 10 black oldukça iddialı geliyor Hero 6’dan beri sahneye çıkan GP1 işlemcisi nihayet emekliye ayrıldı ve yerine GP2 geldi.

Yeni işlemci ile 5K da 60 fps kayıt yapmasına olanak tanıyor diğer seçeneği ise4K 120 FPS 2.7K 240 FPS kayıt seçeneği sunuyor.

HyperSmooth 4.0 adı verilen yazılım destekli bir görüntü sabitleme sistemi kullanıyor. Bu sayede titreşimsiz bir kayıt yapabiliyor gopro 10 black oldukça gelişmiş bir özelik ile kullanıcılarına sunuluyor.

Gopro 10 black hiç bir koruma kabı gerektirmeden 10 metreye kadar su geçirmezlik garantisi veriliyor hiç bir koruma kabı kullanmadan 10 metreye kadar suya girip çekimlerinizi yapabilirsiniz.

Gopro 10 black inceleme videosunu altta bırakıyorum izleyip ona göre kalitesi hakkında bilgi almış olursunuz.8 9 10 Karşılaştırma videosunu burdan izleyebilirsiniz

Aksiyon Kamerası kategorisinde tarafından | 187 gösterim

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Sitemizin 1,3,8 harfleri nedir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
59 Soru
28 Cevap
7 Yorum
16 Kullanıcı