ÜYE OLMADAN BİR SORU SOR.!
+1 Oy
309 gösterim
Aliexpress sitesini duydum bir yerden bazı ürünler çok ucuz nasıl sağlam oluyor mu bu ürünler veya satın aldığımızda elimize ulaşıyor mu kullanan varsa veya bu site hakkında bilgisi olan var ise biraz bilgilendirme yaparsa sevinirim.
Web Siteler ve Mağazalar kategorisinde tarafından | 309 gösterim

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Sitemizin 1,3,8 harfleri nedir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 Oy
En İyi Cevap

Aliexpres nasıldır aliexpres yurt dışı kaynaklı ve oldukça ürün bulunan bir sitedir aliexpres hemen hemen bütün dünyada ürün satışı yapmaktadır aliexpres sitedeki ürünleri satıcılar tarafından satılmaktadır cin menşeli bir site olan aliexpres oldukça güvenilir bir sitedir eski yıllarda aliexpres'ten ürün almak daha ucuz oluyordu ancak doların artışıyla ürünler oldukça pahalıya gelmektedir bazen aynı ürünü burdan türkiye'den almak daha ucuza gelmektedir.

Aliexpres sitesinden ürünleri gönül rahatlığıyla alabilirsiniz ürünü alırken aliexpres ödemeyi satıcıya yapmaz ürününe göre değişmektedir size verdiği gün sürecinde satıcıya ödemesini yapmaz taki siz ürünümü teslim aldım dedikten sonra ödemesini yapar.

Siz bir ürünü aldınız ve ürün elinize ulaşmadı gümrükte takıldı veya kayboldu satıcı ile sohbet sistemi ile iletişime geçip bilgi verdiniz'mi gerekli bilgiyi verecektir size aksi takdirde satıcı cevap vermediğinde aliexpres destek sistemi ile destek ekibiyle iletişim kuruldumu iade bölümünden paranızı iade alabilirsiniz.

Aliexpres güvenilir mi sorusuna gelirsek ben kendim bir sürü ürün aldım elime ulaşanda oldu veya gümürğe takılıp geri gidende oldu ancak ben hep memnun kaldım ve ihtiyaçlarım olduğunda veya bir ürün lazım olduğunda gönül rahatlığıyla alabiliyorum.

tarafından
tarafından seçilmiş
59 Soru
28 Cevap
7 Yorum
16 Kullanıcı