ÜYE OLMADAN BİR SORU SOR.!
+1 Oy
601 gösterim

Merhaba motor almak istiyorum aklımda olan motor cf moto nk 400 araştırdığımda görünüm olarak oldukça iyi duruyor fiyat olarakta iyi duruyor gibi 400 cc lik motor verilerine bakıldığımda oldukça tatmin edici duruyor bu motoru kullanan varmı önerileriniz nedir nasıl olarak bilirsiniz tavsiye edermisiniz eklediğim resim temsilidir fiyatı diğer motorlara göre iyi duruyor gibi kullanam veya bu motor hakkında bilgisi olan varsa biraz bilgi verirse sevinirim teşekkürler şimdiden.

Örnek Motor

Motosiklet kategorisinde tarafından | 601 gösterim

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Sitemizin 1,3,8 harfleri nedir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 Oy
Cf moto nk400 motor 400 cc olup çin malı bir motosiklettir çin malı dediğimizde aklımıza hemen iyi değildir kötüdür sorun yaratan olarak geliyordur ancak cf moto bu algıyı kırmış gözüküyor.

Cf moto günümüz gereğiyle diğer markalara nazaran motor fiyatları oldukça uygun gelmektedir hem uygun hem sağlam şase ve kullanılan mekanik parçaların hepsi kendini kanıtmalış modellerdir cfmoto nk 400 modeli 400 cc motor hacminde olup 400 cc çift silindir sıvı soğutmalı 42 HP gücündeki motoru ile 7650 d/D’da 35,4 nm tork üretmektedir.

cf moto nk 400 modeli olan motosiklet kalite algısı yüksek ve yakıt tüketimi olsun sürüş performansı olsun oldukça iyi olan bir motosiklettir.

inceleme videosunu alttan izleyebilir ona göre kararınızı verebilirsiniz.

tarafından
59 Soru
28 Cevap
7 Yorum
16 Kullanıcı