Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com nasiloynanir.co alahabibi.com

Bisiklet-Corelli snoop 5.3
ÜYE OLMADAN BİR SORU SOR.!
0 Oy
346 gösterim
Herkese merhaba arkadaşlar corelli snop 5.3 aldım ve şu anda test ediyorum.

Bisiklet giriş seviyesi bir bisiklet diye adlandırılıyor ilk bakıldığında bisiklet heybetli ve kaliteli bir bisiklet olarak gözüküyor giriş seviyesi için güzel bir bisiklet.

7x3 dişli oranlarıdır 21 vites olup hidrolik disk fren sistemi bulunmaktadır çift kat aliminyum 29 jant çapındadır aliminyum kadroya sahiptir.

10 günden fazladır sürüyorum bisiklet oldukça iyi işe gidip gelmek için aldım ve hergün işe gidip geliyorum onunla işe gittiğim yolda yokuş var uzun süredir bisiklete binmiyordum hem onun etkisi var yoruyordu beni.

Biraz araştırma yaptım ve bisikletin arka dişlisini değiştirildiğinde rampaları daha iyi çıkacağını duydum arka dişlisine baktığımda 14/28 oranlarında dişli vardı internetten 14/34 dişli oranı vardı onu satın alıp değiştirdim şu anda beni fazla yormadan çıkıyorum o rampayı.

Şimdilik işimi fazlasıyla görüyor ilerleyen zamanda daha üst segment bisiklet almayı düşünüyorum ancak bu beni uzun yıllar götürür diye düşünüyorum yakında bisiklet hakkında çekimler yapacağım videosunu filan eklerim buraya.
Bisiklet kategorisinde tarafından | 346 gösterim

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Sitemizin 1,3,8 harfleri nedir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
Hoş geldiniz, Nasıldır sizlere almadan ürünlerin nasıl olduğu hakkında diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
59 Soru
28 Cevap
7 Yorum
16 Kullanıcı